TALLINN, Patarei merekindlus / 11-12 Juuli

Interdistsiplinaarne KUNSTI- ja MUUSIKAfestival

Kava

 

FESTIVALI ALA

 

Laupäev 12.07

 

12:00-1800 HOMELESS COUTURE LAAT 

 

Kultuuritolm ja Basaar esitlevad:

 

Homeless Couture rannapäev 12. juulil Patarei Vangla rannas. Erikülalisena stilist Jana Hallas - ohhoo jajaa 90-ndad ja Best B4 liibuvad lavakostüümid kütavad kirgi siiani.

 

Oma tavaariga on platsis: 

 

selle aasta turupatroon Jana Hallas, 
turuboss Lisann Lillevere, 
stilist ja muusik Helina Risti, 
fotograaf Virge Viertek, 
Foxy lady Jana Solom, 
stilist Külli Piibar,
EKA kooseisus Karl Keskla & Marion Piirmets, 
moeblogijad Getri Mitt ja Grete Link,
SWÄRKI tüdrukud upcycled naistekraamiga, 
Triin Niinemets, 
Keffi duo + Elisabeth Aare asjad, 
Helina Reinjärv ja Kreete Pillenberg, 
Kati Vaikre, 
Anna Karboinova, 
Lara Zelenova, 
Alvi T, 
Anastassija Levina,
ja jätkub....

 

Brändid:
- Multi Stab
- Illustraator Liisa Kruusmägi (originaaljoonistustega kotid)
- Iris Janiver
- InspiArte Macrame

 

Soovid müüma tulla? Lisaks riietele ootame ka kodurestosid ja plaadimüüjaid, registreeru:

- Riided ja kodurestod - homelesscouture@kultuuritolm.ee
- World Clinic plaaditurg - worldclinicshop@gmail.com

 

Ja see pole veel kõik:

- Mõned head Pop-up restoranid, keda mäletate Telliskivi toidusõjast
- Muusikaviktoriin
- Pinksiturniir

 

Head rannakehad tahavad juba päeval tantsida, selle eest hoolitsevad:

- Kataloogi DJ-d
- Emil Gens & Mihkel Sirelpuu

 

Tule, vaata ringi, leia kohe, mida vajad!

 

RANNALAVA

 

Reede 11.07 

 

18:00  KAIDO KIRIKMÄE  (dj.)             
20:00 LOST HARBOURS / UK
21:00  BADASS YUKI 
22:15  KALI BRIIS BAND 
23:30 ULTRAMARINE / UK
01:00  MARTEN KUNINGAS

02:00 THE GOOSE IS LOOSE

 

Laupäev 12.07

 

 

18:00  KAIDO KIRIKMÄE (dj.)

20:00 DND

21:15   JAYETAL / UK

22:30 SUPER HOT COSMOS BLUES BAND

00:00 22 PISTEPIRKKO / FI

 

 

PEETER PAANI LAVA

 

 

Reede 11.07

 

18:30  IO / AU
19:10   Luule: Steven Vihalem / Kristi Ockba / Annika Jürs
19:30  IG NOIR + põleva kaelaga kirjak
20:10  Luule: Lihtsalt Arvi / Prosta Lea / Ivo Einmaa
20:30 GIUSEPPE PERVERDI BIG BAND

21:30  Luule: Lihtsalt Arvi / Marko Mägi
22:00 HOLY MOTORS

 

 

Laupäev 12.07

 


18:00  IMRE MÄLK
18:40  Argo Paalmann / Mats Mustamäelt
19:00  DMITRI TITOV
19:40  Robin Aleks Jõgi / Karl Patrick Norberg 
20:00 MEISTERJAAN 
20:40 Judaz / May B
21:00  ESTRADA ORCHESTRA
21:40  Jürgen Rooste 
22:00 ID_REV
23:00 Eldarja Kubov: Troyan Elephant

 

KATLAMAJA

 

Reede 11.07 

 

20:00 Sandra Jõgeva: Kuradi hipid
21:30  rin la
22:30 NO99 Tantsulaager
23:30 Yo!HOOV DJ-s
00:30 BLACK LAUNDRY
01:00  5LOOPS
01:30  GORÕ LANA
02:00 Yo!HOOV DJ-s

 

Laupäev 12.07


13:00  „Okupeeri oma müür“ (2013)
14:30  „The Garden“ (2008)
15:30  „Britain’s Greatest Pilot: The Extraordinary Story of Captain Winkle Brown“ (2014)

20:30  Evi Pärn ja Olga Privis: Toppeltstandard

21:30   Erkki Luuk ja Livia Janson: The kunileid is the message

22:30  JIKU55 / JP
23:30  THE DIAMOND BLOW / AU
00:30  VUL VULPES
01:30   FIREJOSE

 

SALVADORI RANNALAVA

 

Reede 11.07

 

23:00 PARMANI PEOPLE 

02:00 SUUR PAPA

02:30 NIKLāVZ / LV + JUSTICIOUS / LT

04:00 KELPMAN + BLOMKVIST / SE

 

 

Laupäev 12.07 

 

18:00 ;paranoia showcase

 

23:00 KALAMARI UNIOON

 

 

VÕLUAED

 

Reede 11.07

 

23:00 MUTANT DISCO / JON RUST / UK

 

Laupäev 12.07

 

23:00 TALLINN JÄCK CITY / Bakey USTL

 

 

 

KOOBAS

 

Reede 11.07


00:00 KLDR / DJ K / CA

 

 

Laupäev 12.07


00:00 MÜRK/ Monomood / DE